Debiutinis Audriaus Blažiūno albumas „Solo/FliP“ turtingas stilių įvairove: tai aistringa ir energinga Lotynų Amerikos muzika, dainingos keltų folkloro melodijos, klasikinė programinė muzika, spalvingos pop-jazz aranžuotės ir įkvepiančios improvizacinės kompozicijos, atliekamos pianisto Audriaus solo ir jo ansamblio „FliP“. Ambicijų nestokojantis ir subtilų fortepijono atlikimo meną įvaldęs Audrius yra vienas geriausių savo kartos derintojų ir instrumentų restauratorių, ruošiantis koncertinius fortepijonus įvairiose Vilniaus ir kitų Lietuvos miestų koncertų salėse, įrašų studijose, profesinio mokymo įstaigose. Kasdienis darbas su instrumentais dažnai pratęsiamas spontaniškomis improvizacijomis, muzikiniais ieškojimais, kūrybine-pedagogine veikla.

Ansamblio „FliP“ pavadinimas koncertų afišose atsirado visai neseniai, nors Audrius ir Eglė kartu įvairias koncertinių renginių programas kuria ir atlieka jau beveik dešimtmetį. Pagrindinė ansamblio solistė Eglė – išskirtinė artistė, nuolat dalyvaujanti ne tik muzikiniuose, bet ir modernaus šokio bei teatro pasirodymuose, kuriuose profesionalios fleitininkės įgūdžiai yra jungiami su dainavimu, šokiu ir vaidyba. Išskirtinai šiam projektui buvo pakviesti Lietuvos scenoje gerai žinomi muzikai, praturtinę albumą naujais tembrais: Tomas Dobrovolskis (perkusija) ir Vytenis Giknius (fleita).

„Audrius yra kūrybiška ir romantiška asmenybė. Džiugu, jog tai atsiskleidžia šiame albume. Tai žmogus, turintis daug talentų. Duetai su fleita patraukia nuoširdžiu ir entuziastingu muzikavimu, jaunatvišku polėkiu, o R. Schumanno Kinderszenen Op. 15 yra Audriaus kaip pianisto puiki vizitinė kortelė. Albumo ašis yra jo improvizacijos – tai sielos kalba, besiliejanti iš pasąmonės klodų ir piešianti šio artisto originalų veidą. Verta pridurti, jog būtent jis suteikė mano instrumentui „antrąjį gimimą“. Tai nediskutuotinai yra vienas pačių kompetentingiausių fortepijonų meistrų mūsų šalyje“, – Daumantas Kirilauskas.

„Šį albumą dedikuoju tėvams, pedagogams A. Mališauskienei, A. Jurgelioniui, R. Zubovui, I. Armonienei-Uss, A. Anusauskui, E. Buožiui ir mūzoms įkvėpėjoms“, – Audrius Blažiūnas.